Živé ozvučení | Instalace techniky
Ozvučení kulturních akcí pro 800 - 1000 lidí kvalitní technikou s flexibilním přístupem a dobrou cenou. Živé ozvučení.cz
zvučení, ozvučení, osvětlení, ozvučení brno, zvukař, zvukaři brno, ozvučení akcí
10278
page,page-id-10278,page-child,parent-pageid-10204,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hornet-ver-1.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_265,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_transparency vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,side_menu_slide_with_content,width_470,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Instalace techniky

Mám prostory, ale chybí zvuk...
Postrádám techniku

Zařídíme Vám kompletní instalaci a zřízení ozvučovací techniky do vašeho sálu!

Pokud nemáte přesně vybraná zařízení, která chcete nainstalovat, tak Vám rádi doporučíme z dlouhodobých zkušeností techniku, která se bude hodit přímo do podmínek vašich prostor. Nenutíme našim zákazníkům tu nejdražší předimenzovanou aparaturu, ale naopak se snažíme o nejpřesnější výběr pro vaše podmínky.

Mám špatnou akustiku

I s drahou a kvalitní aparaturu může být akustika sálu nedokonalá. Naštěstí od toho tu jsme my, kteří upraví Váš sál k dokonalosti a problém se zvukem bude vyřešen. :-)

Pro bližší informace nás opět nezávazně kontaktujte pomocí jednoduchého formuláře nebo pomocí telefonu.

Ukážete mi, jak to funguje?

Je samozřejmé, že k námi dodané technice je následná instruktáž o používání. Takže se nemusíte bát, že byste nevěděli, jak co funguje popř. kde co zapnout a nastavit :-)

Napište nám!

Pokud máte zájem nebo nějaké otázky ohledně zařízení vašeho sálu, tak nám napište vaše požadavky a můžeme to společně probrat :-)