REFERENCE

Zvučili jsme kapely / interprety:

12:Piet, Absinth band, Aggressive Tyrants, ALLROCK´s, Andy Marshall Band, Annoying Dust, AOTMA, April The First, Arch Of Hell, Asgard, Athena´s word (NL), Averze, Bad Joker´s Cream, Bambulkyne dobrodružstvá, Barbar Punk, Best Off, BigBoss, Bixley, Blank out, Bloosers, Bohemian Highlanders, Born Again, Cheer the Chicks, Citizen 37, Comeback Rock Band, Counterwight (AU), D.O.R., Dan Vertígo, Dark Drop, Deathward, Dejá vu, Deserves, Deviate ME, Dissolution, Dity piss fuckers, Downbelow, Družba, Dukla Vozovna, Efecto Despotismo, Eponine, Fall a Prey, Fancy Foxx, Final Crisis, Funkshmakers, Funky chicken, Garrigüe, Gentlemen´s Club, Glad for today, Got Some, Halford revival, Hard to believe, Herd Instinct, Herkules, Hrozenband, IAN, Imperfect, Infernet, Inženýři míru, Irnis, Ivo Spyder Křížan, Jan Potměšil, Japka, Jelenovy lesní plody, Jesterland, Jesus and the Bastards, Just War, Kairen, Král Doubek, Kushumbend, Kósavá Deka, Laeg Mortemir, Last Presence, Late Night Underwear, Latex Jesus, Letrourou, Lidopop, Likvidace Firmy, Liveevil, Manuskript (AUT), Martin Bohem, Martin Zach, Mascara, Mentálně narušená moucha, Metalurg, Michal Viewegh, Milan Kašuba, Mindspeak (AUT), Minutes2Silence, Mofokiller (SK), Molly, Moonside, MR.Scarecrow, Mrtvej Brouk (Beatles revival), Měký mozek, Na Hovno, Narchost, Nenucený výsek, Nevers, Next Round, Náhodný výběr, Odraedir, Odťal Poťal (SK), Painting Memories, Panthenol, Passion of the Truth, Pavel Helan, Piece Of Chocolate, Pietro Falcone, Plattaris, Plop!, Pochcaná ruka, Pop Killers, Pozitiv, Project Atlasphere, Pátá ruka, PÚM, Quattro Buggy, Recykl Beat, Red Hot Chili Peppers revival, Reservoar Dogz, Rosie, RV-4, Safe Escape, Saint Margarit, Sakkara, Second-hand Husband, Secrets of separation, Sedmé přání, Self Destruct, Shipwreck, Signature (SK), Simon, Sinnemia, Skarabeus, Smashed Fate, Sparking Fuse, Stíny, Subadur, Suffocate with your Fame, Sunity, Sweet Hole (SPA) , Šlanastyka, Taped (FL), Terakotova armáda, The Bone Collector, The Factor (LAT), Tom IS, Tuhá-5ka, Tvůj Dědek, U-73 Jardy Tomka, uBer!, Ukulele Orchestra Jako Brno, Veřejná Bezpečnost, Vision Days, Volant, Vysoké Napětí, Vyčůrat a spát, Witch Hammer, Wizard Infernal, Wolfarian, Zetör, ZeugmaBlank, Zákaz kouření, Záviš

Námi zvučené akce:

Dětský maškarní karneval Střelice 2013
Dětský maškarní karneval Střelice 2014
Lesnická všestranost / Forestry versatility 2014
Mendelu Majáles 2014
SubadurFest 2014
Virgo Festum 2014
Ples Mendelovy Univerzity 2014
Hubertská zábava Mendelovy Univerzity 2014
Vánoční Riot 2014
Bitva Pěti Armád 2015
Lesnická všestranost / Forestry versatility 2015
Májales řečkovického gymnázia GYREC 2015
Mendelu Majáles 2015
Virgo Festum 2015
SubadurFest 2015
uBerFest 2015
Životní příběhyznámých i neznámých 2015
Rozsvícení vánočního stromu Brno-Židenice 2015
Ohnivý bzzzukot 2016
Mendelu Majáles 2016
Bitva pěti armád 2016
Rozsvícení vánočního stromu Brno Židenice 2016
a další…

Instalace ozvučení:

ZŠ Rašínova Brno
ZUŠ Střelice
Klub Green
Dělnický dům Brno Jamborova
Gymnázium T. Novákové Brno-Řečkovice

Vaše hodnocení
Zanechte nám vlastní hodnocení!