Živé ozvučení | Ozvučení
Ozvučení kulturních akcí pro 800 - 1000 lidí kvalitní technikou s flexibilním přístupem a dobrou cenou. Živé ozvučení.cz
zvučení, ozvučení, osvětlení, ozvučení brno, zvukař, zvukaři brno, ozvučení akcí
10208
page,page-id-10208,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,hornet-ver-1.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_265,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_transparency vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,side_menu_slide_with_content,width_470,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Ozvučení

Zajišťujeme ozvučení malých až středně velkých kulturních akcí až pro 3000 lidí.
Proč zvolit nás?
Technika

Naší velkou výhodou je kvalitní audio technika. Naleznete u nás aparaturu od známých značek jako třeba Shure, QSC, AKG apod.

Praxe

V ozvučování se pohybujeme již nějakou řádku let, takže víme, jak dělat věci správně pro co nejlepší splnění Vašich cílů.

Individualita

Vyhovět v dnešní době každé prosbě je velice složité, ale my máme jednu velkou přednost a to je flexibilita. Rádi vyhovíme každému Vašemu požadavku. :-)

Kvalita

Díky dobré technice a dlouholetým zkušenostem, Vám můžeme zaručit dokonalé ozvučení akce. Amatérismu a chyb se u nás nedočkáte.

Ozvučíme:

ŽIVÉ KONCERTY

DISKOTÉKY

OSLAVY

SVATBY

KONFERENCE

VEČÍRKY

ŠKOLNÍ AKCE

A další…

Rychlý kontakt